Elektronik Sigara ve Kullanılan Likitler

E-sigara kullanıcılarının aldığı, e-likit olarak bilinen sıvı içerikler için piyasada pek çok marka olduğu görülüyor.

Bu konuda dikkat edilecek ilk nokta alınan Elektronik sigara likit sıvısının orijinal olması gerektiğidir. Bu dolum sıvılarının sahtelerini asla kullanmayın. Bu sıvıları şimdi meyve aromalı veya çikolata kokulu olarak da seçebilirsiniz.

Sahte ve Orijinal Likitler Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle kalitesiz beyaz plastik kutularda satılan likitleri almayın. Bunların üzerinde zaten bandrol ve mg seviyesini gösteren ibareler yoktur. (Likit mg sıvının dozaj oranıdır. Ürünün nikotin yoğunluğunu anlatır. Ayrıca orijinal etiketlerde PG ve VG ibaresi de görebilirsiniz. Bunlar da içerikteki propilen glikol ve bitkisel gliserin miktarını açıklar. )Sahte ürünlerde son kullanım tarihi de belirtilmemiştir. Kapak ağızlarında güvenlik şeridi ve plastik kilit bulunmaz. Ayrıca bazı internet sitelerinde okunduğu gibi kendi e-likit sıvınızı yapmaya da kalkmayın.
Yoğun sigara içenler yüksek dozajlı e-likitler ile başlayıp sonradan miktarı düşürebilirler.

Sarf Malzemeler

e-sigara sarf (kullanım) malzemeleri hakkında Kangertech ürünleri ve başlangıç kitlerinden yararlanabilirsiniz. Bilinen markalardan alışveriş etmek her zaman için iyi sonuç verir. Firmaya ait Kanger Cupti başlangıç kiti üst kalitede bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılar hem ağızdan ciğere hem de doğrudan ciğere çekiş yapabilirler. Bu kit ayrıca hem sıcaklık kontrol sistemine hem de 5.0 ml. hacimli likit kapasitesine sahiptir.

Elektronik sigara bütün bu ayrıntılarıyla ve giderek artan kullanımıyla artık hayatımızdadır.

Yorum yapın