Sanal Ödeme Yöntemlerinde Bir Yenilik

Online ödeme yöntemlerinden biri olan Paykwik ile kolayca ödeme yapabilmeniz için çok sayıda fırsat bulabiliyorsunuz.

Sanal alemde ki ödemeleriniz için kredi kartınızı kullanmaktan çekiniyorsanız dövizle ödeme yapabileceğiniz paykwik ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Kaliteli ve güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmek isteyen herkes için önemli olan sanal ödeme sistemleri, kolay bir ödeme yaparak istediğiniz oyun için ödeme yapmanızı sağlar. Online platformlarda doğru çözümler bulmak istediğinizde paykwik sizin için en pratik çözüm olacaktır.

Kart Alırken Üyelik Gerekiyor Mu?

Web sitemizden istediğiniz zaman paykwik al kısmına tıklayarak kartınızı alabilirsiniz. Bu kartı almak istediğinizde herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmenize gerek kalmadan alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kartınız için ödeme yapacağınızı müşteri temsilcilerine bildirerek 24 saat ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli oyun platformlarında kullanmak istediğiniz bu kart sayesinde istediğiniz kadar bakiyeniz olacak. 1000 Euro bile yükletebileceğiniz kartınızın geçerli olduğu alışveriş sitelerinden istediğiniz ürünü alabilirsiniz ve kredi kartı yerine bu ürünü size özel pin şifrenizle kullanabilirsiniz.

Oyunlarınızı Yarım Bırakmayacaksınız

Bu sistem sayesinde oyunlarınızda kaybettiğiniz puanları yerine koyabileceksiniz. Kredi kartınızda limit olmasa bile paykasa kartınızla paykwik satın al çok basit biçimde alışveriş yapabilirsiniz. Oyun keyfini sonuna kadar yaşamak isteyenlere özel çözümler sunan firmamız, yurt dışı işlemlerine kapalı olan kredi kartınızı kullanmadan paykasanızı oluşturmanızı kolaylaştırıyor. Hadi hemen siz de bir kart alın.

Yorum yapın