Kalibrasyon Ölçüm Hizmeti


Endüstriyel alanda ya da sağlık sektöründe özellikle gerçekleştirilecek olan ölçüm işlemleri için tamamen profesyonel hizmet sağlanmaktadır.

Firma 14 yıl önce başlamış olduğu çalışmalar ile kalibrasyon firmaları arasında özellikle göstermiş olduğu hassasiyet sayesinde kaliteli hizmetin adresi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Elektronik laboratuvarda gerçekleştirilecek olan ölçümler için son sistem teknolojiye sahip ekipmanlara yer verilmektedir. Bu sayede yapılan ölçümlerin daha kolay şekilde tamamlanması ve sorunsuz şekilde ölçüm yapılması sağlanmaktadır.

Alanında eğitimli kadro ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde firma müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmetlerini devam ettirmektedir. Farklı amaçlar için gerçekleştirilecek olan ölçüm işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için ilk aşamadan itibaren gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Geniş hizmet kapasitesi ile hizmet vermekte olan firma tarafından yapılacak olan ölçüm işlemleri farklı ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Müşteri taleplerine uygun şekilde gerçekleştirilecek olan ölçüm işlemlerinin ardından hazırlanacak olan sonuçlar kısa sürede teslim edilmektedir.

Profesyonel Kalibrasyon Ölçümü

Basınç, sıcaklık, kuvvet, devir, terazi, tork, elektrik elektronik, hacim ve boyut alanında gerçekleştirilecek olan kalibrasyon işlemleri için en uygun ekipmanların kullanımı ile kısa süre içerisinde ölçüm işlemlerinin tamamlanması sağlanmaktadır. Firma her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde özellikle Türkiye’de en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Özel olarak hazırlanmış olan laboratuvar içerisinde gerekli bütün ekipmanlar mevcuttur. Bu sayede firmalar tarafından yapılacak olan talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde ölçüm işlemlerinin sorunsuz olarak yapılması sağlanmaktadır.

Yorum yapın