paykasa fiyatları


İnternetten alışveriş yapıp kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyenler paykasa yöntemini kullanarak güvenle alışveriş yapabilir.
paykasa aslında ön ödemeli ve geçici bir kredi kartıdır. Bu sistemin kullanılması sayesinde kredi kartı yerine ön ödemeli bir kart kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 10 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alınan Paykasa’lar oldukça önemli ürün çeşitleri arasındadır. Özellikle yurt dışı sitelerden bir ürün almak istediğinizde mutlaka bu tür alternatif yöntemleri denemenizi tavsiye ediyoruz. Kullanım açısından bilgi sahibi değilseniz, sizi bilgilendirecek olan resmi internet sitesine girerek bilgi alabilirsiniz. Paykasa kullanım avantajlarının başında gelen ürünlerin farklı fiyatlarla olması ve sizin seçeceğiniz limit dahilinde olmasıdır. Eğer limitiniz 1000 Euro ise 6 bin TL’ye kadar yapacağınız alışverişleri bu şekilde ödersiniz. paykasa fiyatları satın almak istediğiniz ürüne göre değişmektedir. Siz de bütçenize olan kartı satın alarak istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Paypal gibi birçok yöntemi kullanarak siz de yurt dışı alışverişinizi başarıyla gerçekleştirebilrsiniz.

Paykasa Güvenli Mi?

Kredi kartıyla alışveriş yapmaktan daha ekonomik olan paykasa satın al yazdığınızda birçok siteyle karşılaşırsınız. Bu sitelerden hangisinin tercih edileceğini merak ediyorsanız istemin resmi olan sitesinden alışveriş yapın. Çünkü bu sistem sayesinde online alışverişinizi eksiksiz olarak yapabilirsiniz. Güvenle alışveriş yapmanın yolu olan paykasa özellikle oyun oynayanların çok sık tercih ettiği bir sistem oluyor. Oyun kredisi satın alırken paykasa bakiyesi doğrultusunda alışveriş yapılabiliyor.

Yorum yapın