Sim İplik Çeşitleri


Sim ipliği ve misina iplik modelleri konusunda imalat ve satış gerçekleştiriyoruz. Her türlü iplik ihtiyacınız karşılayan firmamız yüksek dayanım gösteren ürünleri ile ön plana çıkıyor.

Yüksek teknolojili makine parkurumuz Sim iplik modellerinde sıfır hatalı ürünleri kolayca imal edebiliyor. Sim iplik çeşitleri değişik ipliklerle karıştırılarak çok farklı bir görüntü elde edilebiliyor. Sim iplik modellerimiz isteğe göre farklı modellerde de üretilebiliyor. Genel olarak makyaj ya da sahne kostümlerini süsleme amacıyla kullanılan Sim tozu aslında sanayi işlerinde sıklıkla kullanılan bir üründür. Polyester filmlerin, belli çaplarda kesilmesiyle elde edilen bu ürün zeminlerde özel bir görünüm sunar. Türkiye’nin en fazla renk ve boy çeşidine sahip sim tozlarımız tamda isteğinizi karşılayacak düzeydedir.

Sim tozu üretimi gerçekleştiren firmamız tarafından garantili olarak imalat ürünlerini sizlerle bir araya getirmeye devam ediyor. Bu Kullanışlı toz sim ürünlerimiz geniş renk kataloğumuz üzerinden ihtiyaç duyulan tonları tasarlayabiliyor. Ürünlerimiz tamamen çevre dostudur. Uygun fiyatlı toz sim ürünümüzü uygun fiyatlarla kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede maliyet yönünden avantajlı olabilirsiniz.

Monofilament Misina

Balıkçılık için ihtiyacınız olan Monofilament Misina malzemelerini geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunuyoruz. Misina modelleri konusunda güvenilir alışverişin adreslerinden bir tanesiyiz. Farklı özellikte balıkçılık malzemelerine ulaşacağınız adresimiz üzerinde misina çeşitlerini bulabilir, aradığınız ürünü en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Farklı tasarımlarda oluşan misina çeşitlerine tek tıkla sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın