gezici sağlık hizmetleri İstanbul


Sağlık kontrollerinin zamanında yapılması iş yerleri üzerinde ortaya çıkabilecek problemlerin önceden tespit edilmesini ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlar.

Periyodik olarak mobil sağlık hizmetleri İstanbul hizmetlerinden yararlanarak iş gücü kayıplarının önüne tam olarak geçebilirsiniz. Çalışanların sağlığı her şeyden önemlidir. Sağlık sektöründeki uzun yıllara yayılan tecrübemiz mobil sağlık hizmetleri konusunda bizleri bir adım öne çıkarıyor.

Sağlık taraması kapsamında yapılan testler ve alınan sonuçlar uzman doktorlarımız tarafından raporların. Daha sona sonuçlar sizlere sunulur. Firmamız gezici sağlık hizmetleri İstanbul hizmetlerinde her zaman hatasız, hızlı ve doğru sonuçlar elde eder. Yapılacak sağlık taramaları çalışanlarınızın sağlık sorunlarını daha başındayken yakalama imkanı bulacak ve kısa sürede tedavi desteği sunacak.

Gezici Sağlık Taraması

Yıllardır laboratuvar ve sağlık taraması konusunda hizmet veriyoruz. İstanbul’un her noktasında işletmelere doğru tetkikler yaparak iş gücü kayıplarının önüne geçmeyi başarıyoruz. İnternet üzerinden bizlerle iletişime geçerek işletmenizin mini check up işini yaptırabilirsiniz. İşyerlerinin ve sağlık kuruluşlarının ihtiyacı olan tarama uygulamalarını buradan sizlere sunuyoruz sağlık taraması İstanbul hizmetlerinde ekiplerimiz uyum içerisinde çalışmalarını tamamlar. İş sağlığı ve güvenliği yasası gereği işetmelerinde sağlık taramalarını yaptırmaları gerekir. Firmamız ilk yardım konusunda firmalara destek veriyor. İlk yardım uygulaması konusunda yeterliliği bulunmayan çalışanlara yönelik eğitim veriyoruz. Profesyonel iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimi ile mevzuata uygun bir şekilde işyerlerinizde çalışma verimliliğinizi kolayca arttırabilirsiniz.

Yorum yapın